Počet kusov: 0

Celkovo: 0.00€

Nákupný košík je prázdny

O nás

Sme slovenským priekopníkom a e-bikovou jednotkou na slovenskom trhu. Začali sme ako prvý špecializovaný obchod na športové elektrobicykle na Slovensku už v roku 2012. Odvtedy sme našim zákazníkom dodali, zoservisovali a požičali tisíce elektrobicyklov. Spolupracujeme len s kvalitnými značkami e-bikov a elektropohonov, aby každá Vaša jazda bola unikátny a nezabudnuteľný zážitok. Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a prinášať špičkové produkty, aby naši zákazníci mohli stále jazdiť a užívali si super chvíle na elektrobicykloch. 
Pozrite si viac o našej histórii a ako sme sa dostali tam, kde sme dnes. 

2023
SERVIS A PREDAJŇA ELEKTROBICYKLOV v nových priestoroch v centre Banskej Bystrice
Aby sme boli k Vám zas o čosi bližšie, v roku 2023 sme otvorili novú predajňu a servis na Partizánskej ceste 32 v Banskej Bystrici. 

 

2022
POŽIČOVŇA ELEKTROBICYKLOV na Šachtičkách pri Banskej Bystrici

V roku 2022 oslavujeme 10. rokov na slovenskom trhu! 
Aby sme našim zákazníkom poskytovali ešte lepšie služby a boli k ním bližšie, spúšťame náš nový predajno-servisný kontajner na Šachtičkách pri Banskej Bystrici, kde bude predaj, servis aj požičovňa elektrobicyklov. Príďte si zajazdiť do krásneho prostredia Nízkych Tatier a pozrieť či vyskúšať si top e-biky. 

2021

V roku 2021 sme spustili nový prémiový odvoz a dovoz bicyklov do servisu špeciálne vybavenou dodávkou, ktorý naši zákazníci v okolí Banskej Bystrice môžu využiť zadarmo. 

2018

V roku 2018 sme presťahovali a otvorili nový showroom a servis v Podkoniciach pri Banskej Bystrici, kde sme spustili aj požičovňu a organizovali kopec výjazdov pre našich zákazníkov. 

V priebehu rokov sme mali rôzne showroomy na rôznych miestach, najčastejšie nás poznáte zo showroomu v areáli Lioncar a určite si pamätáte unikátnu stenu, ktorú nám ručne spracovali lokálni umelci. 

2017

V roku 2017 sme pomohli otvoriť unikátnu a dodnes najznámejšiu e-bike požičovňu na Slovensku - Ebiky pod Kráľovou Hoľou. Dodali sme know-how, koncept, ebiky, servisné služby. 

V roku 2017 sme sa taktiež stali partnerom Ebike Regiónu Horehronie. 

V tom istom roku sme organizovali druhý ročník pretekov do vrchu na e-bikoch RIDE Uphill.

Spolupodieľali sme sa na vývoji biznis modelu a prvého ebiku na svete vyrobeného na 3D tlači - Kinazo e1, ktorý bol vyrobený na v tom čase najväčšej 3D tlačiarni na svete v Bratislavskom Volkswagene. V RIDE sme taktiež zabezpečili profesionálny bike fitting, pretože tento e-bike bol vyrobený 100% na mieru. 

2016

Už v roku 2016 sme mali zákazníkov po celom Slovensku a aby sme im zjednodušili starostlivosť o ich miláčikov, spustili sme servisnú roadshow. Náš mobilný servis v špeciálne upravenej servisnej dodávke cestoval za zákazníkmi po celom Slovensku.

V tomto čase sme taktiež spustili úplne prvý certifikovaný bazár na jazdené elektrobicykle na Slovensku. Tak sme našim zákazníkom dokázali pokryť celý životný cyklus e-biku. Vďaka tejto službe sme aj novým zákazníkom umožnili kúpiť si prémiové jazdené produkty za super ceny. 

Boli sme navrhovateľom a zakladateľom Ebike Regiónu Stredné Slovensko, ktorý sme otvorili spoločne s primátorom Banskej Bystrice p. Noskom.

Pri Hoteli Kráľová Studňa sme v tom čase spustili unikátnu a úplne prvú nabíjaciu stanicu pre elektrobicykle na Slovensku. Naši ale aj cudzí zákazníci si tak zadarmo mohli nabíjať svoje tátoše pod Krížnou a zvýšiť tak svoj dojazd a zájsť ďalej a viac. 

V roku 2016  sme zavŕšili letnú cyklistickú sezónu v pretekársko-guľášovo-cykloturistickom duchu. Pod názvom RIDE UPHILL 2016 sme zorganizovali preteky do vrchu a nadviazali sme tak na tradíciu jesenných pretekov “Čo najrýchlejšie na Pleše”.

2015 

V roku 2015 sme zaviedli profesionálny bike-fitting - GURU Fit System, aby sme zákazníkom mohli upravovať e-biky plne na mieru. Tak, aby každý sedel na svojom tátošovi pohodlne, zdravo a efektívne. 

Robili sme rozhovor pre - Vo Svete Technológií na TA3: https://old.ride.sk/video-ride-vo-svete-technologii-na-ta3/ 

2014

V roku 2014 sme rozšírili ponuku elektrobicyklov o značky CUBE, Gocycle a taktiež sme presťahovali náš showroom. Stali sme sa najväčším predajcom ebikov KTM na Slovensku. Máme radi šport, preto sme zorganizovali prvý krát na Slovensku e-bike kategóriu na cyklomaratóne. 

2013

V roku 2013 sme otvorili prvý showroom v Banskej Bystrici (v Motoshope Žubor). Boli to úplné začiatky a mali sme v showroome najskôr len 6 ebikov. Sedeli sme v shope a obdivovali v tom čase tie najlepšie stroje (ktoré sú už dnes ohromne zastaralé, ale vtedy boli top). 

V tých časoch sme nemali sklad ani veľké priestory, tak sme nakúpené ebiky skladovali buď doma v obývačke, alebo hocikde po dome. 

2012

V roku 2012 sme založili RIDE.sk – v tomto čase ešte elektrobicykle neboli také populárne. Verili sme im už od začiatku a predali sme prvé pohony “na záhrade”. Začali sme v tom čase najlepšími strojmi - pohonmi BionX, Bosch, EGO-Kits a elektrobicyklami KTM. Náš prvý stroj bol tento Felt s pohonom BionX: 

V tom čase ešte nikto poriadne nemal možnosť vyskúšať e-bike, a tak sme po celom Slovensku roky organizovali testovacie eventy. 

Pred rokom 2012 sme sa venovali organizovaniu pretekov na horských bicykloch a iným športovým aktivitám.