Počet kusov: 0

Celkovo: 0.00€

Nákupný košík je prázdny

Prémiové osvetlenie na bicykel či elektrobicykel značky SUPERNOVA

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE!
Nie je dôležité len to, aby ste pri jazde na biku mali dobrú viditeľnosť len Vy, ale aj aby Vás dobre videli ostatní účastníci.
Spoľahnite sa na prémiové svetlá značky SUPERNOVA a určite neoľutujete. Či už jazdíte v mrazivom počasí, v daždi alebo v horúčavách, osvetlenie tejto značky Vás spoľahlivo a bezpečne dopraví do cieľa. A prečo práve SUPERNOVA? Značka má 27 ročné skúsenosti vo výrobe svetiel pre bicykle a v roku 1997 bola založená mužom, ktorý mal skúsenosti z automobilového dizajnu. Nakoľko bol cyklistom, svoju vášeň a know-how zakomponoval do dizajnu všetkých produktov novej značky. Ich osvetľovacie systému boli medzinárodne ocenené viac než 30-krát. Vďaka tomu je značka známa dlhou životnosťou produktov a najvyššou kvalitou spracovania. Všetky svetlá sú vyrábané z duralu, ktorý má výbornú pevnosť a tvrdosť vďaka čomu sú svetlá naozaj odolné voči všetkým vonkajším vplyvom.

 

Ďalšou výhodou výrobkov SUPERNOVA je široký výber svetiel s montážou dopredu, dozadu v rôznych dizajnoch a veľkostiach. Disponujú modelmi, ktoré majú zabudovanú vlastnú batériu ale aj tými, ktoré sa dajú napojiť priamo na motor Vášho elektrobicykla. Za pomoci diagnostiky vieme nastaviť výkon svetla 3-18 Wattov. V ponuke nájdete aj svetlá s možnosťou diaľkového, denného LED či brzdového svetla. Napriek kvalite a precíznosti SUPERNOVA výrobkov nájdete v ich ponuke prémiové svetlá pre najnáročnejších B54 MAX-Anniversay Limited Edition v sume 1 025,- EUR ale aj u nás najpredávanejší obľúbený a viac ako postačujúci model v521 za cenu 149,- EUR.

 

Svetlá značky SUPERNOVA používame my sami a montujeme už niekoľko rokov a môžeme ich len odporučiť všetkými desiatimi :-)
V našej ponuke môžete nájsť všetky dostupné modely a takisto Vám radi pomôžeme s výberom a montážou svetiel. Stačí nás kontaktovať +421914220075

Pripravili sme si pre Vás akciu - 10% zľava na celý sortiment značky SUPERNOVA u nás v RIDE.sk 

PONUKA SVETIEL SUPERNOVATím RIDE.sk