Počet kusov: 0

Celkovo: 0.00€

Nákupný košík je prázdny

Otvorenie e-bike sezóny 2024 s RIDE.sk na Šachtičkách - fotoreport

V sobotu 27. apríla sme na Šachtičkách spoločne so stovkou e-bikerov z celého Slovenska oficiálne otvorili cyklistickú sezónu spoločným výjazdom z areálu showroomu RIDE.sk na Šachtičkách. 
Po úvodnom rannom občerstvení sme zo Šachtičiek vyrazili cez Baláže smerom na Donovaly.  Trasa mala celkom 38 km s celkovým prevýšením 870 m. 

Aj keď sme zvolili menej náročnú trasu, vrtkavé aprílové počasie nás potrápilo viac než dosť. Na trase cestou na Donovaly sme zmokli potom znovu vyschli na slniečku a neminuli nás ani menšie technické problémy, defekty ani pády.
Ale však, na čo by sme inak spomínali, keby bolo všetko na 100%?

Po návrate späť na Šachtičky si účastníci mohli pochutnať na skvelom guľáši a pivku v spoločnosti živej hudby.  Aj keď viacerých odradilo počasie, veríme, že sa všetkým účastníkom páčilo, dobre sa zabavili a možno spoznali nových e-bike parťákov. 

Ďakujeme všetkým, ktorí sa s nami prišli povoziť a vytvorili skvelú atmosféru. Nabudúce dajte vedieť aj svojim kamošom, veríme, že komunita sa bude ďalej rozrastať a že sa v budúcnosti stretneme ešte vo väčšom počte. :-)

Tím RIDE.sk

A TAKTO SME SA MALI :-)

 

Tešíme sa na ďalšie stretnutia s Vami počas sezóny 2024.

Do zbicyklovania, priatelia! 

FOTOGALÉRIA