Počet kusov: 0

Celkovo: 0.00€

Nákupný košík je prázdny

Otvorenie e-Bike sezóny 2023 - fotoreport

V nedeľu 30.04.2023 sme na Šachtičkách spoločne so stovkou e-bikerov z celého Slovenska oficiálne otvorili cyklistickú sezónu spoločným výjazdom z areálu showroomu RIDE.sk na Šachtičkách. 
Presun akcie z upršanej soboty sa oplatil a v nedeľu si všetci účastníci užívali slnečný deň a krásne výhľady okolia. Nálada bola opäť skvelá, účasť slušná, zábava veslá :-) Po spoločnom výjazde na Donovaly sme sa opäť stretli na Šachtičkách pri dobrom jedle, pive a živej hudbe. 

Tento rok sme zvolili menej náročnú trasu avšak ako to už býva, malé technické problémy a defekty nás aj tak neminuli. Ale však, na čo by sme inak spomínali, keby šlo všetko bez problémov? 
Veríme, že sa všetkým účastníkom páčilo, dobre sa zabavili a možno spoznali nových e-bike parťákov. 

PS: Pán, ktorý našiel cestou na Donovaly dámske slnečné okuliare fialovej (ružovej) farby, prosím aby ma kontaktoval. Pani majiteľka sa našla. 

Ďakujeme všetkým, ktorí sa s nami prišli povoziť a vytvorili skvelú atmosféru. Nabudúce dajte vedieť aj svojim kamošom, veríme, že komunita sa bude ďalej rozrastať a že sa v budúcnosti stretneme ešte vo väčšom počte. :-)

Tím RIDE.sk

A TAKTO SME SA MALI :-)