Počet kusov: 0

Celkovo: 0.00€

Nákupný košík je prázdny

Otvorenie e-bike sezóny 2022

       Sme prvý špecializovaný obchod na športové e-biky na Slovensku a už od roku 2012 v RIDE.sk organizujeme pre našich zákazníkov výjazdy s nezabudnuteľnými zážitkami.

Tento rok oslavujeme 10. výročie a pri tejto príležitosti sme si pre Vás pripravili niečo špeciálne… Čítajte pozorne nižšie, stojí to za to!
V sobotu 30.4.2022 o 9:00 Vás pozývame na otvorenie tohtoročnej  e-bike sezóny. Vytiahnite svoje stroje a príďte si s nami zajazdiť! 

Na otvorení sezóny sa okrem super výjazdu môžete tešiť na:
- guláš
- živú hudbu
- občerstvenie a welcome drink
- tombolu, súčasťou ktorej budú skvelé ceny
- ďalšie super spomienky a zážitky v super komunite e-bike riderov.

Štartujeme o 9:00 z areálu novootvoreného showroomu RIDE na Šachtičkách, odkiaľ pokračujeme smerom na Donovaly, kde dáme pivo, pálenku, kávu a vraciame sa späť ponad Baláže, za ktorými nás čaká výživné stúpanie, po ktorom sa napojíme naspäť na trasu smer Šachtičky a výjazd ukončujeme parádnym posedením pri živej hudbe a guláši. Naplánovaný okruh má dĺžku cca 37,8 km a prevýšenie cca 1276 m. Pre mapu trasy výjazdu kliknite TU.

Harmonogram výjazdu:
08:30 - Zraz, úvodný drink a malé občerstvenie v novom showroome RIDE.sk
09:00 - Privítanie a organizačné pokyny
09:05 - Štart jazdy
12:00 - Občerstvenie na Donovaloch – pitný režim (každý si platí sám)
14:00 - Živá hudba, posedenie, guláš – ten bude FREE, ale treba si ho zarezervovať vo formulári pri registrácii na výjazd.

Tešíme sa na stretnutie a spoločnú jazdu!

Ak nemáte svoj vlastný e-bike, požičajte si ho v našej požičovni elektrobicyklov a zažite skvelú jazdu s komunitou e-bikerov.
Svoju účasť na akcii potvrďte vyplnením registračného formulára registrácia sa uzatvára v piatok 29.4.2022 o 14:00 (po tomto čase sa nebude dať zaregistrovať).

A to nie je všetko... Aby ste sa okrem výjazdu mohli s nami tešiť aj po zvyšok roka, rozhodli sme sa pre Vás organizovať súťaže a Vy budete môcť vyhrávať kopec jedinečných cien (dokonca aj úplne nový Lapierre e-bike a ďalšie skvelé ceny :-). Ale o tom Vás budeme informovať nabudúce. Takže sledujte našu stránku a sociálne siete, lebo TENTO ROK TO BUDE MEGA RIDE!