Počet kusov: 0

Celkovo: 0.00€

Nákupný košík je prázdny

Otvorenie e-Bike sezóny 2022 - fotoreport

V sobotu 30.04.2022 sme na Šachtičkách spoločne so 115 e-bikermi z celého Slovenska oficiálne otvorili cyklistickú sezónu spoločným výjazdom z areálu novootvoreného showroomu RIDE.sk. 
Pôvodná trasa na Donovaly sa nakoniec kvôli nepriaznivej situácii so snehom zmenila na dve alternatívne trasy – jednu ľahšiu a druhú náročnejšiu. V konečnom dôsledku sa obe trasy stali náročnejšími ako sa čakalo.  Avšak, všetci sme to v zdraví a plní úžasných zážitkov zvládli a stretli sa zo všetkých častí trate spoločne pri vynikajúcom guláši, pivku a živej hudbe.

Pred výjazdom všetkým zúčastneným naši chlapci sľubovali zážitok. A tak sa aj stalo. Zažili sme krásne výhľady, nešťastné pády so šťastnými koncami, technické problémy, defekty, srandu v super spoločnosti komunity e-bikerov, výživné technické zjazdy, vyčerpávajúce výstupy a v neposlednom rade posilnenie v podobe chutného jedla, nealka aj alka nápojov.

Ďakujeme všetkým účastníkom, že sa s nami prišli povoziť a osláviť 10. výročie značky RIDE.sk. 
Oslavovať však budeme celý rok v súťaži o zaujímavé ceny a o hlavnú cenu ELEKTROBICYKEL LAPIERRE OVERVOLT HT 5.5. O všetkých dôležitých informáciách Vás budeme informovať ČOSKORO.

Tím RIDE.sk

POZRIEŤ VIDEOREPORT Z AKCIE

FOTOGALÉRIA

Do zbicyklovania, priatelia :-)